TARİHÇE
ODA BAŞKANLARIMIZ Oda Kuruluş Tarihi Nisan 1972
İlyas NUHOĞLU 30.04.1972 25.12.1973
Bekir Sıtkı TOSUN 06.04.1973 01.10.1974
Faruk KUNTER 27.10.1974 13.11.1974
Ruhan Öngür 08.02.1975 25.09.1976
Eral Kadıoğlu 30.09.1976 30.08.1978
Fahrettin Kara 15.09.1978 15.10.1978
Ömer Gürsoy 04.11.1978 25.05.1981
Kemal Keskin 03.08.1983 09.08.1983
Ömer Gürsoy 20.10.1983 04.11.1983
İsmail Gümrükçü 19.11.1983 03.01.1984
Mehmet Hacıbektaşoğlu 12.11.1984 25.11.1986
Cafer Baki 07.01.1987 01.10.1989
Hüseyin Atasoy 09.10.1989 01.01.1990
İsmail Gümrükçü 05.01.1990 20.09.1993
Dinçer Yıldırmak 25.09.1993 18.09.1997
Mehmet Ongan 02.10.1997 24.09.1999
S.Tekin Çağlar 25.09.1999 27.12.2001
Nevzat Akman 28.12.2001 12.09.2009
S.Tekin Çağlar 13.09.2009 28.09.2013
Halit Hezkıl Uslu 29.09.2013 .....


4.Ulusal Bağırsak Mikrobiyotası ve Probiyotik Kongresi