Ataban - ARTVİN
Borçka - ARTVİN
Karagöl - ARTVİN
Kromni - GÜMÜŞHANE
Zigana - GÜMÜŞHANE
Çağlayan Vadisi - RİZE
Kaçkar - RİZE
Fırtına Vadisi - ÇAMLIHEMŞİN
Uzungöl - TRABZON
 
İL VE İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ
  ADI SOYADI SORUMLULUK BÖLGESİ TELEFON
Hüseyin TUĞCU Çağlayan Eczanesi -Trabzon Trb. 1. Bölge Temsilcisi (SSK-Numune-Fatih-İnönü-Yeni-Kurtuluş-Yalı-Gülbaharhatun-Hızırbey) 462 - 223 40 15

Ömer DEMİR Dila Eczanesi - Trabzon Trb. 1. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 223 87 83

Ergin DEĞİRMENCİ Dilek Eczanesi - Trabzon Trb. 1. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 223 96 42

Osman KUL Önder Eczanesi - Trabzon Trb. 1. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 229 04 08

Alper Hakkı SAĞIR Alper Eczanesi - Trabzon Trb. 2.Bölge Temsilcisi (Kalkınma-Çömlekçi-Akoluk-Çağlayan-Kozluca-Kavala-Yalıncak-Pelitli) 462 - 328 00 50

Hakan TUNCAY Hakan Eczanesi - Trabzon Trb. 2.Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 325 30 02

Ediz AYGÜL Ediz Eczanesi - Trabzon Trb. 3.Bölge Temsilcisi (Gazipaşa-Çarşı-Cumhuriyet-İskenderpaşa-Kemerkaya) 462- 322 20 11

Buyruk Hakan ÖZER Sahil Eczanesi - Trabzon Trb. 3.Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 322 49 61

Turgay BIYIK Arda Eczanesi - Trabzon Trb. 4. Bölge Temsilcisi (Ortahisar-Yenicuma-Aydınlıkevler-Pazarkapı-Akyazı-Yeşiltepe-Geçit-Karakaya-Aktoprak-Bengisu-1 Nolu Beşirli-2 Nolu Beşirli-Çukurçayır-Moloz-1 Nolu Erdoğdu-2 Nolu Erdoğdu-Kuruçeşme-Şükraniye-Kisarna-Çamlık-Bahçecik-Boztepe) 462 - 351 20 41

Çağrı SEÇKİN Seçkin Eczanesi - Trabzon Trb. 4. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 231 50 45

Ayla HİSOĞLU Ayla Eczanesi - Trabzon Trb. 4. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 225 09 91

Uğur KÖROĞLU Köroğlu Eczanesi - Trabzon Trb. 4. Bölge Temsilci Yardımcısı 462 - 276 25 90

Hacı Mehmet YAVUZ Yavuz Eczanesi - Akçaabat Akçaabat İlçe Temsilcisi (Akçaabat-Düzköy) 462 - 228 44 49

Zehra KALKIŞIM Yağmur Eczanesi - Akçaabat Akçaabat İlçe Temsilci Yardımcısı 462 - 228 67 52

Korkut KAMİLOĞLU Vakfıkebir Eczanesi - Vakfıkebir Vakfıkebir İlçe Temsilcisi (Vakfıkebir - Çarşıbaşı) 462 - 841 30 20

Erdem Topkara Erdem Eczanesi - Vakfıkebir Vakfıkebir İlçe Temsilci Yardımcısı 462 - 841 65 67

Mehmet Hilmi YILMAZ Sağlık Eczanesi - Of Of İlçe Temsilcisi (Of-Çaykara-Dernekpazarı-Hayrat) 462 - 771 70 31

Esra TURGUT Esra Eczanesi - Of Of İlçe Temsilci Yardımcısı 462 - 771 70 80

Vehap EREN Erenler Eczanesi - Beşikdüzü Beşikdüzü İlçe Temsilcisi (Beşikdüzü - Şalpazarı) 462 - 871 31 48

Hasan Sertaç KAYA Kaya Eczanesi - Maçka Maçka İlçe Temsilcisi (Maçka) 462 - 512 40 16

Yücel YILDIRIM Şifa Eczanesi - Yomra Yomra İlçe Temsilcisi (Yomra - Arsin) 462 - 341 43 03

Berkan BAKİ Baki Eczanesi - Yomra Yomra İlçe Temsilci Yardımcısı 462 - 352 25 27

Cem BEKTAŞ Çiğdem Eczanesi - Tonya Tonya İlçe Temsilcisi (Tonya) 462 - 881 13 70

Ömer EFENDİOĞLU Sürmene Eczanesi - Sürmene Sürmene İlçe Temsilcisi (Sürmene - Köprübaşı) 462 - 746 14 11

Seyfullah SERDAN Seyitoğlu Eczanesi - Araklı Araklı İlçe Temsilcisi (Araklı) 462 - 721 78 05

Selahattin UZUN Uzun Eczanesi - Araklı Araklı İlçe Temsilci Yardımcısı 462 - 721 76 81

Vedat Soner BAŞER Şifa Eczanesi - Gümüşhane Gümüşhane İl Temsilcisi (Gümüşhane-Kürtün-Şiran-Torul) 456 - 213 12 46

Kürşat ÖZKAN Özkan Eczanesi-Gümüşhane Gümüşhane İl Temsilci Yardımcısı 456 - 213 78 90

Betül YALÇIN MUTLU Eylül Eczanesi - Kelkit Kelkit İlçe Temsilcisi (Kelkit - Köse) 456 - 317 16 26

Onur BEYAZ Onur Eczanesi-Rize Rize İl Temsilcisi (Rize-Derepazarı-Güneysu-Kalkandere-İyidere-İkizdere) 464 - 214 70 08

İsmail ÖZKANLI Bedir Eczanesi-Rize Rize İli Temsilci Yardımcısı 464 - 247 67 45

Ahmet USTA Usta Eczanesi - Rize Rize İli Temsilci Yardımcısı 464 - 214 21 44

Tamer EKŞİOĞLU Duygu Eczanesi - Rize Rize İli Temsilci Yardımcısı 464 - 217 21 77

Ali Fikri SAATÇİ Halk Eczanesi-Fındıklı Fındıklı İlçe Temsilcisi (Fındıklı) 464 - 511 31 51

Hüseyin ÇUKUR Şifa Eczanesi-Ardeşen Ardeşen İlçe Temsilcisi (Ardeşen) 464 - 715 63 20

Metin ÖZTÜRK Öztürk Eczanesi-Çayeli Çayeli İlçe Temsilcisi (Çayeli) 464 - 532 38 45

Dinçer HASANOĞLU Halk Eczanesi-Pazar Pazar İlçe Temsilcisi (Pazar-Hemşin-Çamlıhemşin) 464 - 612 13 13

Nursal BÜLBÜL Ozan Eczanesi-Artvin Artvin İl Temsilcisi (Artvin-Ardanuç) 466 - 212 31 45

Nazan ÖZBAYRAKTAR Yeni Bayraktar Eczanesi- Arhavi Arhavi İlçe Temsilcisi (Arhavi) 466 - 312 75 85

Elfaz TOPÇU Serhat Eczanesi - Şavşat Şavşat İlçe Temsilcisi (Şavşat) 466 - 517 10 43

Şükrü TOPAL Halk Eczanesi - Borçka Borçka İlçe Temsilcisi (Borçka-Murgul) 466 - 415 11 71

Selçuk TOPALOĞLU Yasemin Eczanesi-Hopa Hopa İlçe Temsilcisi (Hopa-Kemalpaşa) 466 - 351 26 28

Özgür KOÇAK Koçak Eczanesi-Yusufeli Yusufeli İlçe Temsilcisi 466 - 811 36 34