ODAMIZ TARİHÇESİ

ODA BAŞKANLARIMIZ

GENEL SEKRETERLERİMİZ

Oda Kuruluş Tarihi Nisan 1972

İlyas NUHOĞLU

30.04.1972

25.12.1972

Bekir Sıtkı TOSUN

Salih Tayfun Sezeroğlu

06.01.1973

28.02.1974

İbrahim Hasanbaşoğlu

28.03.1974

27.10.1974

Faruk KUNTER

Fahrettin Kara

28.10.1974

13.11.1974

Ruhan Öngür

Salih Tayfun Sezeroğlu

08.02.1975

25.09.1976

Erdal Kadıoğlu

Fahrettin Kara

30.09.1976

30.08.1978

Fahrettin Kara

15.09.1978

15.10.1978

Ömer Gürsoy

İsmail Gümrükçü

04.11.1978

25.08.1981

Kemal Keskin

Nurettin Akçay

03.08.1983

09.08.1983

Ömer Gürsoy

İsmail Gümrükçü

20.10.1983

04.11.1983

İsmail Gümrükçü

İsmail Gümrükçü

19.11.1983

03.01.1984

Mehmet Hacıbektaşoğlu

İsmail Gümrükçü

12.01.1984

06.01.1986

Ömer Cicerali

06.01.1986

25.12.1986

Cafer Baki

Ömer Cicerali

07.01.1987

26.08.1987

Hüseyin Atasoy

28.09.1987

31.08.1989

Hüseyin Atasoy

Dinçer Yıldırmak

07.10.1989

08.01.1990

İsmail Gümrükçü

Dinçer Yıldırmak

08.01.1990

20.09.1993

Dinçer Yıldırmak

Mehmet Ongan

25.09.1993

14.09.1995

Cemil Cahit Çelik

27.09.1995

Mehmet Ongan

Sabih Tekin Çağlar

02.10.1997

24.09.1999

Sabih Tekin Çağlar

Nevzat Akman

30.09.1999

27.12.2001

Nevzat Akman

Davut Selçuk İskenderoğlu

03.01.2002

12.09.2009

Gonca Atagün

18.09.2003

28.08.2007

Musa Hacıoğlu

06.09.2007

10.09.2009

Sabih Tekin Çağlar

Halit Hezkıl Uslu

16.09.2009

09.09.2011

Musa Hacıoğlu

15.09.2011

25.09.2013

Halit Hezkıl Uslu

Çetin Kansız

03.10.2013

02.10.2018

Özlem Uğurbaş Arslan

08.10.2018

28.09.2019

Çetin Kansız

Özlem Uğurbaş Arslan

02.10.2019